E-posta Pazarlaması

Hedef kitlenizin her bir bölümü için, yeni müşterileri verimli ve etkili bir şekilde kullanma çabalarında ürün ve hizmetlerin reklamını yapmasına yardımcı olmak için özel pazarlama kampanyaları yaratıyoruz.

E-posta pazarlaması, hedef kitlenizle etkili bir bağlantı sağlar ve size en iyi yatırım getirisini sağlar. Mevcut ve potansiyel müşterilerinize ulaşın ve onları şirketinizin en son fırsatları ve haberleri hakkında güncel tutun.

Pazarlamacılar, e-postanın özellikle uzun süreli karlı ilişkiler geliştirmek için iş için bir anahtar olduğu konusunda hemfikirdirler. Kişiselleştirilmiş, bölümlendirilmiş ve hedeflenmiş bir e-posta pazarlama kampanyası, marka bilinirliği ve dönüşümleri artırmak için önemlidir.

Uzmanlarımız, mümkün olan en iyi marka katılımını sağlamak için araçlar, strateji, uygulama ve sonuç takibi kullanır.
Şablon tasarımından izleme ve raporlamaya kadar tüm e-posta pazarlama stratejinize bakabiliriz.

En İyi E-posta Pazarlama Stratejisi

Ekibimiz belirlenen hedef kitleleri çekmek ve bilgi ihtiyaçlarını belirlemek için en iyi stratejiyi geliştirecektir.

E-posta Pazarlama Kampanyaları

Ekibimiz, satışlarınızda ve karlılığınızda çarpıcı değişimlere yol açması için hedef kitlenizle iletişim kurmak için bir e-posta şablonu tasarlamaya, oluşturmaya ve sunmaya hazırdır.

E-posta Şablon Tasarımı

Yenilikçi tasarımlarımız ve çözümlerimiz uyumludur ve e-posta dağıtımını geliştirir. Profesyonel tasarımcılarımız mesajınızı hayata geçirir ve hedef kitlenizi, markanızla olan ilişkinizi arttırır.

Bireysel olarak uyarlanmış içerikle başlayan her şeyi baştan sona e-posta kampanyası ve programcı yönetimine kadar ele alıyoruz.

E-posta pazarlama hizmetlerimizi seçerek çevrimiçi varlığınızı artırın. Ödüllü formülümüz strateji, uygulama ve izlemeyi birleştiriyor.

30

Aktif E-posta Kampanyaları

99

E-posta Şablon Tasarımı

18

E-posta Pazarlama Müşterileri

14

İzleme ve Raporlama Parametreleri

Bizden Haberler

See all projects

Doğru Seçim & Doğru Kitle

Projenizi Hayata Geçirelim.

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım.

Bir ürünü satmanıza, bir nedeni tanıtmanıza veya bir hizmet sunmanıza yardımcı olmak için kişiselleştirilmiş içeriğe sahip benzersiz stil e-postalar tasarlarız. Mesajınızı kitlelere ulaştırıyoruz.

Yorumlar

SEE ALL