Mobil Yazılım ve Pazarlama

Her gün yeni kanallar ve platformlar ortaya çıkıyor ve mobil cihazlar güçlü bir liderlik elde ediyor.

Akıllı telefon kullanıcılarının sayısı sürekli artıyor ve PC kullanıcılarının sayısından kat kat fazla. Bu nedenle bu kanalın izleyicisine ulaşma olasılığı göz ardı edilmemeli. Mobil pazarlama, mobil banner üzerinde kolayca gözden geçirilebilen ve standart hedef kitleye her zaman ve her yerde ulaşma imkanı veren daha büyük kullanıcı deneyimleri yaratır.

Mobil pazarlama, kullanıcılarla daha kişisel bir düzeyde etkileşime girme konusunda çok çeşitli fırsatlar sunar. Bugün sadece yaşa, cinsiyete ve yere göre değil aynı zamanda ilgi alanlarına ve mobil tarama verilerine ve ayrıca belirli bir hedef kitle profilinde belirli bir hedef kitleye ulaşma imkanı veren diğer faktörlere göre çok daha spesifik bir kitleye hitap edebiliyoruz. .

Web siteleri geliştirmede uzman olan uygulama hizmetlerimiz bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak için uyarlanmıştır. Önde gelen bir mobil pazarlama uzmanı ekibi olarak, mobil kampanyanızın tamamını strateji taslağından, izleyici profilinden, kampanya tasarımından ve geliştirilmesinden teslimat ve raporlamaya kadar yönetebiliriz.

41%

Katılım Sonrası Artış

21%

Sayfa Katılım Oranı Artışı

+80k

Ortalama Sayfa Görüntüleme Sayısı

180k

İndirilme

İş gereksinimlerini karşılamak için uyarlanmış mobil pazarlama stratejinizin özel bir analizini sunuyoruz. Büyük bir iş fırsatını kaçırmayın. Mobil uygulamalı olun!

Mobil Öncelikli Tasarım

Mobil ve masaüstüne odaklı çalışmaları ile tüm kullanıcılar için mükemmel bir gezinme deneyimi sağlıyoruz.

Doğru Hedefleme

Mobil pazarlamanın iş başarısı için potansiyelini biliyoruz, bu yüzden mobil kampanyalarımız doğru hedeflemeye dayanıyor.

SMS Kampanyaları

SMS mobil pazarlama kampanyaları da dahil olmak üzere çeşitli mobil kanalları birleştiren kanallar arası bir yaklaşım kullanıyoruz.

Bizden Haberler

See all projects

ADIM & HEDEF

Bizimle projeni bir adım önde başlat.

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Bize ulaşın; kayda değer bir yatırım getirisi getirecek bir Mobil Pazarlama stratejisine adım atın.

Yorumlar

SEE ALL