Müşteri Yorumları

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetten gurur duyuyoruz. Aslında, alanımızdaki çoğu ajanstan çok daha kişisel bir müşteri ilişkisi sunuyoruz. Müşteri ilişkilerimiz öğlen 12.00'da başlayıp gece 23.00'da bitmiyor. Hak ettikleri kaliteli hizmeti sürekli olarak almak için bizimle iletişime geçiyorlar.

Social Media Marketing
Web sitelerimizin hepsini kendileri ile anlaşarak yapıyoruz ve yaklaşık 7 adet site çalışması ve 4 adet seo çalışması yaptık. En zor klima kelimelerinde bizi ilk sayfada ilk 6'ya çıkarmayı başardılar. İşlerini doğru yapıyor, destek oluyorlar. Seo konusunda gerçekten başarılılar.
Aydın Yaşar
İşletmeci
Web tasarım ve seo konusunda çalıştık ve kısa vadede yaşadığım şehirde sıralamalarda üst sıraya yerleştik ve 2 yıldır aynı derecede. İşlerinde gayet başarılılar
Gökay TANK
İşletmeci
3 adet websitesi için anlaştık. Başarılı bir şekilde ve en önemlisi hızlı bir şekilde teslim ettiler.
Kamer KÖS
İşletmeci
“Bu ajansla sadece birkaç aydır çalışıyorum ancak tereddüt etmeden onları tavsiye ederim. Müşteri destekleri olağanüstü ve tüm beklentilerimin ötesine geçti. Birçok SEO şirketi ile çalıştım ancak hiçbiri onlarla kıyaslanamaz. ”
Feridun GÖLGE
İşletmeci
Kendileri ile iletişime geçerek bir adet websitesi yaptırdım. Gerçekten sonuç mükemmeldi ellerine sağlık.
Sole KOLTUK
Mobilya İmalatçısı
“Şirketimin Google sıralaması ve genel site trafiği, bu ajansla birkaç ay çalıştıktan sonra çarpıcı şekilde gelişti. Ajanslarından aldığımız hizmet sürekli olarak beklentilerimizin üstünde ve ötesinde. ”
Emrah DURAN
Elektrik Teknisyeni
Web site ve seo çalışmaları gerçekleştirdik. Türkiye genelinde belirli derecelere ve yaşadığım lokasyonda ilk sayfalara gelmeyi başardım. Her konu hakkında yardımcı oluyorlar, tecrübeli ve bilgili bir ekip.
Murat Sigorta
Site çalışması ile başladık ve her hangi bir seo hizmeti almamıştık. Ancak bizlere yardımcı oldular ve yükselmemiz için ufak çalışmalar yaptılar. Hiç seo çalışması olmadan yazılımları ile başarılı bir dereceye yükseldim. Kesinlikle bilgili ve çok ilgili bir ekip.
Gebze Havalandırma
Web site çalışması ile başladık ve gerçekten ilgili bir ekibe sahipler. Her konu hakkında anlık olarak whatsapp hatlarından yanıt alabiliyorum. İşlerinde başarılı ve gayet bilgili bir ekip.
Güner Mühendislik