Referans Sistemi

Referans sistemi ile aldığınız hizmetleri çevrenize önerin ve indirim kazanın.

ENB Medya olarak referans sistemini tüm müşterilerimize açık olarak sunmaktayız. Satın aldığınız web tasarım, seo, wifi yazılımı veya optimizasyon hizmetlerini çevrenize önermeniz sonucunda eğer satın alım olursa anında bizden hizmet bedelinin %10'u kadar indirim kazanın. Her önerdiğiniz web tasarım hizmetinin sonucunda %15 indirim bir sonraki hizmet alımınızda bizden hediye.

Referans sistemi tüm hizmetlerimizde geçerli olup, tüm web tasarım hizmeti referanslarında %15 indirim bir sonraki hizmet alımınızda bizlerden hediye.

Türkiye'de web tasarım ve seo sektöründe bu şekilde bir referans sistemi olmayıp ilkleri yaratan ENB Medya müşterilerine her zaman destek olmakta.

Referans sisteminden kazandığınız %15'i diler yenilemenizde, dilersenizde yeni hizmet alımlarınızda kullanabilirsiniz. Bu konuda her hangi bir sınırlandırmamız bulunmuyor.

Bilgilendirici Yazılar

Tüm Yazılar

WEB SİTENİZİ HEMEN İNCELEYELİM

Bizlere Projenizi İletin

Sayfanızın güvenlik, hız ve seo gibi kriterlerini ölçelim ve rapor hazırlayalım.

Profesyonel ekibimiz sitenizi inceleyerek düzenlenebilecek yerleri ve kritik sorun yaşatabilecek alanları belirleyip bildirecektir. Hız optimizasyonu veya seo hizmetleri ile hakkında detaylar vererek web sitenizi en iyi hale getirmek için ipuçlarını sizlere sağlıyor olacaktır.